Follow Me on Pinterest
Interjeri
Interjera dizains

Bieži dzīvošanai paredzētā nekustamā īpašuma iegāde paredz remonta darbus, kuru gala rezultāts ir adaptēts klienta vēlmēm un gaumei. Pēc uzmanīgas iepazīšanās ar visām prasībām mūsu dizaina nodaļa sniegs jums konsultāciju, kā arī piedāvās iespējamos interjera risinājumus: krāsu gamma, materiāli, stils un iespējamās pārbūves. Pamatojoties uz jūsu vēlmēm, pie projekta strādās un to vadīs mūsu dizainere Jeļena, kura būs kopā ar jums visos labiekārtošanas darbu etapos - no projektēšanas un materiālu izvēles līdz darbu uzraudzībai, kā arī augsti kvalificētu speciālistu grupa.

7 gadus ilgas profesionālās darbības laikā Jeļena ir īstenojusi daudzus projektus gan Jūrmalā, gan Maskavā, savos darbos apvienojot estētiku un mūsdienu dzīves komfortu.

Esam strādājuši ar visprasīgākajiem kosmopolītiskajiem klientiem, tāpēc spējam atvieglot jūsu izvēli mājokļa iekārtošanas jautājumā. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu pieredze un pašu ambiciozāko projektu realizācija ļaus jūsu sapni par ideālo māju pārvērst īstenībā.